Domů
Služby
Ceník
Podpora
Ke stažení
Kontakt
AR-ELEKTRO
Revize, servis a opravy elektroinstalací...
Služby
Revize elektroinstalací
Opravy elektroinstalací
Revize elektrospotřebičů
Opravy elektrospotřebičů
Opravy a servis HW
Další služby
Revize elektroinstalací
     Blíží se vám kolaudace a nebo si prostě nejste jistí, zdali vám firma provedla elektroinstalaci dle platných norem? Máte pochybnosti o stavu vaší elektroinstalace či spadáte do kategorie klientů, kteří pro své podnikání potřebují mít pravidelné revize objektu a zařízení, které používají?
Pro všechny tyto případy vám mohu být nápomocen.

Opravy a servis elektroinstalací
      Bojíte se jiskřící zásuvky či vypínače? Nejde vám zásuvka či světlo a nevíte co s tím? Nebo jste se rozhodli malinko přestavět byt, či pokoj a potřebujete přesunout zásuvku či vypínač. Či máte z elektrických zařízení respekt a netroufáte si ani vymněnit žárovku?
Proč si s tím lámat hlavu a nastavovat vlastní krk na práci, kterou by měl vykonávat jen odborník.
I s tímto vám rád pomohu.

Revize elektrospotřebičů
    
Zejména firmy potřebují pravidelné kontroly elektrických nástrojů a strojů se kterými pracují a v neposlední řadě i živnostníci by měli mít své nástroje v pořádku a zkontrolované z hlediska elektrické bezpečnosti.

Opravy elektrospotřebičů
    
Nezvládnu sice opravit vaší LCD-televizi, ale v některých případech jsem schopen opravit drobné závady na jednodušších elektrospotřebičích a nebo vám alespoň sofistikovaně zjistím, jaké jsou možnosti opravy a zdali to má ještě třeba nějakou cenu se o to snažit.

Opravy a servis HW
    Neustále se vám vypíná počítač a nebo se mu vůbec nechce naběhnout? Už vás ten starý krám nebaví a toužíte po novém? Nebo máte svůj počítač tak rádi, že by jste se snad chtěli pokusit ho malinko vylepšit?
Zavolejte či napište a najdeme spolu řešení. A pokud nepůjde jen o HW tak nevadí. Já si poradím i s mnohými programy a systémy.

Další služby
   
Během provádění výše zmíněných služeb se mohou vyskytnou různé problémky a komplikace (takový je už život...) a tak ručím za to, že vždy disponuji arzenálem všelijakých specialit a nápadů, kterými vám mohu usnadnit život a zmenšit běžné starosti.
Designed by McGywer
Copyright © 2010 by
"McGywer"
All Rights reserved
mcgywer@post.cz